Sık Sorulan Sorular

1. Villa/apart/daire kiralama işlemini nasıl gerçekleştirebilirim ?

www.villandakal.com web sitemiz üzerinden rezarvasyon işlemi yapabilir, dilerseniz sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden whatsaap veya mail yoluyla firma çalışanlarımız ile iletişime geçerek kiralama işlemi yapabilirsiniz. 

2.Firmanıza Nasıl Güven Sağlayabiliriz ?

Villandakal Turizm Seyahat Ve Ticaret Ve Sanayi Limited şirketi adı ile kurulan firmamız gerekli yasal izinleri kapsamında www uzantılı web sitemiz üzerinden hakkımızda ve iletişim,adres bilgileri aracılığıyla siz müşterilerimize gerekli güveni sağlam ortamı hazırlamaktadır.

3. Kiraladığımız villa/apart/daire nin rezervasyon tarihini değiştirme hakkına sahip miyiz ?

Bu Bilgiyi web sitemizde bulunan https://www.villandakal.com/sayfa/sozlesme-sartlari    kısmından ulaşabilirsiniz

4.Muhafazakar Villa nın özelliği Nedir ?

Muhafazakar villa kategorisinde bulunan binalarımız dışarıdan görülmeyecek bahçe ve havuz terasına sahip olup, gözlerden uzak ve güvende tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için hazırlanmıştır. Fakat %100 muhafazakar garantisi hiçbir villamız da mevcut değildir.

5.Mülk içerisinde böcek ve haşere vb. gibi hayvanların bulunması durumunda param iade edilir mi ?

Doğa içerisinde bulunan villalarımızda düzenli ilaçlama yapılmaktadır. Fakat buna rağmen tabi ki kesin çözüm garantisi verilemediğinden dolayı böyle durumlarda firmaya bilgilendirme yapmanız halinde görevli arkadaşlarımız tarafından tekrar ilaçlama yapılmaktadır. 

6.Kiraladığımız Villa/Apart/Daire ye Evcil Hayvanımızı Getirebiliyor muyuz ?

Evcil Hayvan İzinli Villalar kategorisindeki binalarımız dışında evcil hayvan kabul edilmemektedir. 

7.Villa/apart/daire ye konaklama yapmaya gelirken yanımızda ne getirmeliyiz ?

Konaklama yapıcağınız bina içerisinde kişi sayısına göre temiz havlu, çarşaf, yastık kılıfı ile beraber, gerekli mutfak araç-greçleri ve villa özelliklerinde bulunan elektrikli ev aletleri mevcuttur. Sizler konaklama için binaya gelirken kişisel eşyalarınız ile birlikte gerekli olan yiyecek-içeçek ve temizlik malzemesi alışverişinizi yaparak gelmeniz yeterli olucaktır. 

8.Havuz ve Bahçe Bakımı Hangi Aralıklarla Yapılmaktadır ?

Konaklama yaptığınız villa/apart/daire nin havuz temizliği ve bahçe bakımı bina görevlileri tarafında her sabah erken saatlerde yapılmaktadır. 

9. Villa/apart/daire nin yerini nasıl bulabilir ve teslim alabilirim ?

Firmamız tarafından yetkilendirilmiş olan personel yada ev sahibi, sizlere villaya kadar eşlik edecektir. Villaya ulaşılmasının ardından da gerekli olan tüm bilgiler sizlere aktarılacak ve anahtar tarafınıza teslim edilecektir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayarak Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz

Anasayfa

Sana özel

Whatsapp

Menu
Teklif Al