Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Türkiye’ de gelişen ve ilerleyen turizm sektörü her alanda faaliyet göstermeye başlamıştır. Yurt dışından ve yurt içinden müşterilere hizmet vermek amacıyla kurulan binlerce firmanın tek odağı sizlere tatiliniz için gerekli olan hizmetleri sunmaktır. VİLLANDAKAL olarak 2021 yılının başlangıcında atılımları yapılan Türkiye’nin keş fedilirliği uzun sürmüş ama oldukça rağbet görmeye başlayan, eşsiz güzelliklere ve tarihi yapılara ev sahipliği yapan bölgede villa/apart/daire konaklama hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Firmamız siz müşterilerimizin yaz-kış tatillerini geçireceği bölgelerde konaklama imkanı sunmak amacıyla web sitesinde bulunan yüzlerce kiralık villa/apart/daire  nın kiralama aşamasından sorumludur.  Farklı mülk sahiplerinin çeşitli kategori ve özelliklerde inşa ettikleri yerleri aracı firma görevi ve sorumluluk bilinci ile sizlere sunmaktadır. Amacımız her yıl olduğu gibi bundan sonra da turizm bölgesinde canlılığı arttırmak, sizlere kolaylık sağlamaktır. İlk adımlarını güvenle ve yasal yollarla villandakal adı ile atan firmamız, en yeni ve güncel konaklama imkânları ile www.villandakal.com web sitesi üzerinden kiralama hizmeti vermeye başlamıştır. Tatilinizi daha özel kılmak adına firma adı altında çalışan iş arkadaşlarımız ile birlikte gerekli özveri ve sorumluluğu yerine getirmektedir.

Firmamızdan rezervasyon gerçekleştiren her müşteri için ayrı bir portföy oluşturulup, tatil için istek ve beklentilerini karşılamak adına her açıdan hazır ve bilinçli bir konumdadır. İş ahlakı ilkelerine sadık kalarak memnuniyet odaklı bir iş stratejisine sahip olan firmamız gerek yurtiçi gerekse yurt dışından gelecek olan bütün misafirlerimizi konaklama için ağırlamaya hazır. Her aile ve birey beklentilerine karşılık verebilmek adına sitemizde farklı kategorilerde farklı özellik ve yapılara sahip villa/apart/daire hizmeti sunmaktayız.

Tatiliniz için en güvenilir ve ilk tercih olma yolunda başaralı adımlara imza atacak olan firmamız her sene olacağı gibi bu yıl da sizleri ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayarak Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz

Anasayfa

Sana özel

Whatsapp

Menu
Teklif Al